Nova Tec

Теплотехническая продукция, строительно-отделочные машины, бестраншейные технологии

Nova Tec

Теплотехническая продукция, строительно-отделочные машины, бестраншейные технологии

Про компанію

Сьогодні ТОВ «Гідропром» об’єднує в собі виробництво та продаж трьох напрямків продукції:

  • теплотехнічну продукцію (електричні водонагрівачі);
  • машини для обробки дерев’яної, мозаїчної, бетонної підлоги;
  • машини для безтраншейного прокладання й заміни комунікацій.

Теплотехніка

Теплотехніка Nova Tec виготовляється з 2001 року. Накопичувальні нагрівачі багато в чому перевершують зразки західноєвропейської техніки завдяки передовим технологіям і матеріалам, сучасному дизайну. Для комплектації електричних водонагрівачів Nova Tec використовуються високоякісні компоненти від виробників, що чудово себе зарекомендували.

Колектив Nova Tec складається з висококваліфікованих фахівців, інженерів та технологів. Усі працівники, задіяні на виробництві, проходять спеціальну підготовку. Використання автоматизації дає можливість досягти максимальної ефективності у роботі. Наша продукція приносить у будинки тепло і комфорт з 2001 року.

Будівельно-оздоблювальні машини

Завод з виробництва машин для обробки дерев’яної, мозаїчної, бетонної підлоги і пристроїв для безтраншейного прокладання та заміни комунікацій має більш ніж 50-річну історію.

Понад 50 років ТОВ «Гідропром», а раніше ВАТ «Одеський завод будівельно-оздоблювальних машин», виробляє високоякісні будівельні та оздоблювальні машини для обробки дерев’яної, мозаїчної та бетонної підлоги. Вироби заводу багаторазово нагороджувалися медалями та грамотами на міжнародних виставках. Якість і характеристики обладнання підтверджуються результатами випробувань на відповідність світовим стандартам.

Устатковання для безтраншейних технологій

Одним із найважливіших видів продукції є обладнання для безтраншейних технологій: пневматичні реверсні пробійники, машини для проходження свердловин та забивання труб, комплекси обладнання для безтраншейної заміни трубопроводів.

Продукція заводу експортується у понад 30 країн СНД, Європи, Азії.

Сьогодні ТОВ «Гідропром» пропонує широкий вибір сучасної та конкурентоспроможної техніки найвищої якості. Підприємство має мережу філій по всій Україні. У будь-якому куточку країни вас привітно зустрінуть наші працівники, допоможуть швидко та ефективно вирішити будь-яке питання, нададуть професіональні консультації та проведуть навчання.

Nova Tec – це гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування за найвищими стандартами.

Nova Tec – це довіра, завойована у наших партнерів та споживачів.

Nova Tec – це ідеальна ділова репутація, що пройшла випробування часом.