Nova Tec

Теплотехническая продукция, строительно-отделочные машины, бестраншейные технологии

Nova Tec

Теплотехническая продукция, строительно-отделочные машины, бестраншейные технологии

Будівельно-оздоблювальні машини

Тип машин
Для шліфування і полірування паркету, а також іншої дерев'яної підлоги
Для шліфування і полірування мармурової та іншої бетонної підлоги
Більш ніж 50 років ТОВ «Гідропром», а раніше ВАТ «Одеський завод будівельно-оздоблювальних машин», виробляє високоякісні будівельні та оздоблювальні механізми для обробки дерев’яної, мозаїчної і бетонної підлоги. Вироби заводу багаторазово були нагороджені медалями та грамотами на міжнародних виставках. Якість і характеристики обладнання підтверджуються результатами досліджень на відповідність світовим стандартам

COLIBRI - CO401 з довгою насадкою

Призначення: для шліфування і полірування паркету, а також іншої дерев'яної підлоги. Машина СО-401 призначена для обробки крайових ділянок паркетної та іншої дерев'яної підлоги, сходів, підлогових ділянок близько до стін, під радіаторами центрального опалення та в інших важкодоступних місцях, так званих «мертвих зонах». Характеристики машини: легкість, компактність, чудова всмоктувальна здатність, високий рівень безпеки, привабливий дизайн, можливість використання змінних насадок. Довга насадка призначена для шліфування в найбільш важкодоступних місцях: під радіаторами центрального опалення тощо.

COLIBRI - CO401 з короткою насадкою

Призначення: для шліфування і полірування паркету, а також іншої дерев'яної підлоги. Машина СО-401 призначена для обробки крайових ділянок паркетної та іншої дерев'яної підлоги, сходів, підлогових ділянок близько біля стін, під радіаторами центрального опалення та в інших важкодоступних місцях, так званих «мертвих зонах». Характеристики машини: легкість, компактність, чудова всмоктувальна здатність, високий рівень безпеки, привабливий дизайн, можливість використання змінних насадок. Для обробки поверхонь сходів чи крайових ділянок достатньо проводити роботи з використанням короткої шліфувальної головки.

BELT HD - CO301

Призначення: для шліфування і полірування паркету, а також іншої дерев'яної підлоги. Машина СО-301 призначена для шліфування паркетної та іншої дерев'яної підлоги, а також очищення від забруднень та лаку. Машина працює від мережі перемінного струму частотою 50 Гц з однофазним приводом (220 В). Характерна ознака машини — безкінечна шліфувальна стрічка, що дозволяє покращити процес шліфування, ліпше обробляти поверхню за один прохід, продовжити строк використання шліфувальної шкурки. Швидка заміна шкурки виконується з бічної сторони машини за допомогою механізму натяжного ролика без використання додаткових пристроїв.

DRUM POWER CO206.2

Призначення: для шліфування і полірування паркету, а також іншої дерев'яної підлоги. Машина DRUM POWER - СО206.2 призначена для шліфування паркетної та іншої дерев'яної підлоги, а також очищення її від застарілої фарби, лаку і забруднень. Випускається з однофазним приводом (220 В), мережа перемінного струму частотою 50 Гц. Усі механізми машини встановлені на корпусі, що являє собою цілісний відливок з алюмінієвого сплаву коробчастої форми зі всмоктувальним патрубком та равликом вентилятора. Деревний пил, що утворюється при шліфуванні, відсмоктується вентилятором у пилозбірник. Машина може обробляти підлогу близько біля стіни. Для уникнення ударів барабана об стіну чи плінтус на передній кришці встановлений спеціальний обмежувальний ролик. Передня кришка легко піднімається та фіксується в крайніх положеннях, забезпечуючи вільний доступ до барабана.

DRUM POWER CO206.1

Призначення: для шліфування і полірування паркету, а також іншої дерев'яної підлоги. Машина DRUM POWER CO206.1 призначена для шліфування паркетної та іншої дерев'яної підлоги, а також очищення її від застарілої фарби, лаку та забруднень. Корпус являє собою цілісний відливок, виконаний з алюмінієвого сплаву, зі всмоктувальним патрубком та равликом вентилятора. Завдяки такій конструкції деревний пил, що утворюється при шліфуванні, відсмоктується вентилятором у пилозбірник. Конструкцією машини також передбачена можливість обробки підлоги в максимальній близькості до стін. Щоб уникнути ударів барабана об стіну чи плінтус, на передній кришці встановлено спеціальний обмежувальний ролик.

DRUM POWER CO206

Призначення: для шліфування та полірування паркету, а також іншої дерев'яної підлоги. Машина DRUM POWER СО-206 призначена для шліфування паркетної та іншої дерев'яної підлоги, а також очищення її від застарілої фарби, лаку та забруднень. Корпус машини являє собою цілісну виливку, виконану з алюмінієвого сплаву, зі всмоктувальним патрубком та равликом вентилятора. Завдяки такій конструкції деревний пил, що утворюється при шліфуванні, відсмоктується вентилятором у пилозбірник. Конструкцією машини також передбачена можливість обробки підлоги в максимальній близькості до стін. Щоб уникнути ударів барабана об стіну чи плінтус, на передній кришці встановлено спеціальний обмежувальний ролик.

TERRAZZO CO-199