Nova Tec

Теплотехническая продукция, строительно-отделочные машины, бестраншейные технологии

Nova Tec

Теплотехническая продукция, строительно-отделочные машины, бестраншейные технологии

Теплотехнічна продукція

Обєм_бака_(л)
10
15
30
35
50
80
100
Монтаж
вертикальний
вертикальний, горизонтальний
вертикальний, над мийкою
вертикальний, під мийкою
Потужність_(Вт)
1200
1500
1600
1800
Тип_ТЕНа
відкритий, мідний
закритий, сухий
відкритий, мідний, з позолотою
відкритий, фланцевий, неіржавна сталь
Управління_температурою
зовнішній регулятор
прихований регулятор
електронне управління
Тип_бойлера
звичайний
непрямий

Теплотехніка Nova Tec випускається з 2001 року. Накопичувальні нагрівачі значною мірою перевершують західноєвропейські зразки завдяки передовим технологіям, матеріалам  та сучасному дизайну. Для комплектації електричних водонагрівачів Nova Tec використовуються високоякісні компоненти від виробників, що добре себе зарекомендували.

Novatec FLAT

Серія Flat українського концерну Nova Tec – водонагрівачі дуже компактних розмірів із діаметром зовнішнього кожуха не більше 300 мм. Це найкраще рішення для встановлення в умовах обмеженого простору. За рахунок двох нагрівачів та внутрішніх баків модель Flat може нагріти більше води за той самий час, що і класичний водонагрівач з одним баком. Два мідних нагрівальних элементи потужністю 1 кВт кожен встановлені в обох баках та забезпечують швидке рівномірне нагрівання, високу продуктивність ТЕНів, стійкість до електрохімічної корозії внутрішніх баків. Монтажні розміри.

Novatec Compact Under

Компактні розміри дозволяють встановити водонагрівач безпосередньо в місці використання гарячої води, наприклад під умивальником чи раковиною, що значно економить простір. Економія води: встановлення водонагрівача безпосередньо в точці забору рідини скорочує витрати її за час, доки гаряча вода дійде по трубопроводу з віддаленого місця нагріву. Енергозбереження: значне скорочення витрат електроенергії, яка витрачається на підігрів води при подачі з віддаленого водонагрівача. Монтажні розміри.

Novatec Compact Over

Компактні розміри дозволяють встановити водонагрівач безпосередньо в місці використання гарячої води, наприклад, під умивальником чи раковиною, що значно економить простір. Економія води: встановлення водонагрівача безпосередньо в місці забору рідини зменшує її витрати за час, поки гаряча вода дійде по трубопроводу з віддаленого місця нагріву. Енергозбереження: значне зменшення витрат електроенергії, що витрачається на підігрів води при подачі з віддаленого водонагрівача. Монтажні розміри.

Novatec Combi

Компанія Novatec представляє нову лінійку водонагрівачів із непрямим теплообмінником. Вказані водонагрівачі мають можливість нагрівати рідину як з допомогою електроенергії, так і зовнішнього теплоносія. Зовнішнім джерелом тепла можуть бути сонячні колектори, опалювальні котли тощо. Монтажні розміри.

Novatec Universal Goldheat

Водонагрівач, що поєднує сучасний дизайн та високу якість. Водонагрівачі цієї серії мають винесений назовні регулятор температури, індикатор нагріву води та зовнішній термометр. Водонагрівач призначений як для вертикального, так і горизонтального монтажу на стіні.

Novatec Goldheat

Нагрівальний елемент водонагрівачів вказаної серії вкритий ювелірним золотом. Таке покриття не вступає в реакцію з кислотами, лугами, солями, присутніми у воді. Також забезпечує високу корозійну стійкість нагрівального елемента та перешкоджає виникненню накипу на ТЕНі. Відсутність накипу на нагрівальному елементі заощаджує електроенергію за рахунок низьких енерговитрат і відсутності втрат потужності ТЕНа. Відсутність накипу також перешкоджає перегріву нагрівального елемента та збільшує строк служби і надійності водонагрівача.

Novatec Universal

Водонагрівач, що поєднує в собі елегантний сучасний дизайн та високу якість. Водонагрівачі універсальної серії мають винесений регулятор температури, антибактеріальне покриття внутрішнього бака, індикатор нагріву води і термометр. Водонагрівач призначений для горизонтального чи вертикального монтажу.

Novatec Direct Dry

Водонагрівач із сухим ТЕНом, що об'єднує в собі сучасний дизайн та високу якість із передовими технологіями, ідеально підходить для жорсткої води. Він має два нагрівальних елементи, які сховані в емальованих трубках. У конструкції відсутній контакт нагрівального елемента з водою. Монтажні розміри.

Novatec Standard Plus

Водонагрівачі серії Standard Plus обладнані зовнішнім регулятором температури води, розташованим на нижній кришці нагрівача, який дозволяє легко встановлювати необхідні показники завдяки ТЕНу 1,8 кВт та покращеній теплоізоляції. Монтажні розміри.

Novatec Standard

При проектуванні водонагрівача NOVA TEC використана унікальна система антимікс, яка перешкоджає змішуванню холодної та вже нагрітої води. Завдяки цьому “розумному” пристрою значно збільшується коефіцієнт використання гарячої води та повністю виключаються температурні перепади Монтажні розміри.